6.5.14

Evde Köpek Beslemek ve Yasalar


Henüz 3 aylık Husky cnsi köpeğimi evde besliyorum sadece yanlız kaldığında ses çıkarıyor köpeğim ancak yanlız kalmasıda pek mümkün olmuyor genellikle evde biri oluyor yani.Saldırganlık derseniz zaten 3 aylık köpek saldırmak nedir bilmiyor insan dostu bi hayvan zaten kimseye bir zararı yok.

Buna rağmen her gece sesli şekilde müzik dinleyen gece 5 lere kadar bağırıp çağıran üst komşum gidip şikayetçi olmuş hem kapıcıya hemde yöneticiye.Kapıcı sağolsun idare etti bizi bir süre.

Bir gün kapımızda şu notu bulduk tabi

Köpek genelde dışarda olmasına ve ses cıkarmamasına rağmen yöneticiye herkese şikayette bulunmuşlar ev arkadasım ve benide eve köpekle girerken gören yönetici ve bazı ev sahipleri yanlarına çağırdılar sert bir dille köpeği evden atmamız gerektiğini söylediler bende kendilerine mahkeme kararı çıkartın çıkalım dedim.

Konya'nın öğrenci kaynayan semti Bosna Hersek mahallesi  ev sahibi olan 4-5 aileyi geçmez binadaki daire sayısı ise 44  şimdi bi kaç yobaz benden köpeğimi evden atmamı istiyicek bende boynumu büküp tamam diyicem yok öyle birşey.

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder